Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Markuszowa - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Markuszowa

Markuszowa,podkarpackie

349 000 zł142 m² 2 457,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 142 m , usytuowany w centrum miejscowości Markuszowa, tuż przy drodze asfaltowej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec, ul. Spichlerzowa

Załęże,Rzeszów(Markuszowa + 29 km)

10 000 000 zł1 300 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Hala-magazynowo-usługowa rzeszow 1300m2 : Tylko u nas oferta na wyłączność Rzeszów Załęże ul. Spichlerzowa opis nieruchomości : - powierzchnia działki 4800m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany

Rzeszów(Markuszowa + 29 km)

3 442 500 zł255 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż budynek usługowo-biurowy z najemcami gotowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego 233. Powierzchnia - 255 m Działka - 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. 3 Maja

Kopernika,Jasło(Markuszowa + 22 km)

2 100 000 zł3 364 m² 624,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 148 m²

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 148 m 2. Na terenie znajdują się 3 budynki: biurowy o powierzchni użytkowej - 2799,20 m 2 , magazynowy - 501,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Frysztak

Frysztak(Markuszowa + 8 km)

650 000 zł639 m² 1 017,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowa super cena! Budynek komercyjny w gminie Frysztak 650 000 zł! Biuro Nieruchomości mój dom zaprasza do zapoznania się z ofertą budynku komercyjnego położonego w malowniczej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Tyczyn(Markuszowa + 26 km)

3 800 000 zł1 367,10 m² 2 780 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Bez prowizji! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego obiektu biurowo-produkcyjnego z zapleczem magazynowym, położonego w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zagorzyce

Zagorzyce(Markuszowa + 18 km)

849 000 zł300,59 m² 2 824,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek handlowy z częścią mieszkalną znajdujący się w miejscowości Zagorzyce. Miasto położone w powiecie ropczycko-sędziszowskim,.